Međužupanijsko stručno vijeće za strukovno područje poljoprivreda
Autor: Ivan Lutz, 14. 11. 2017.

U našoj školi 11. studeni  2017. godine održavan je  Stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća za strukovno područje poljoprivreda u Obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana, veterina, za strukovno područje županije  10.,11.i 12.

Sadržaj programa stručnog usavršavanja:

-           Provedba novog strukovnog kurikuluma  Agrotehničar, Potencijal obrazovnog sektora poljoprivreda, prehrana i veterina, Rad sektorskog vijeća, Vehid Ibraković dipl.ing

-           Kako uspjeti u poljoprivredi?  Tvrtko Gačić, direktor tvrtke Enzita d.o.o. Zagreb

-           Povezivanje škole i tržišta rada, primjer dobre prakse Tomislav Kakša,dipl. ing.

-           Izvanučionička - terenska nastava,  Ivana Petrošanec Pišl, dipl.ing

-           Projekti EU. Što smo naučili kroz Projekte? Jelena Đurđević mag. ing. i Daria Pinjuh Budisavljević dipl.ing.šuma.

komentar Tvrtko Gačić:

„Zahvaljujem od srca prof. Ibrakoviću na prilici za prenošenje dosadašnjih iskustava u poljoprivredi i općenito u poslovnim vodama.

Vjerujem da će današnji susret neke umove potaknuti na djelovanje.

Ali isto tako znam da će za neke moje današnje izlaganje možda zvučati djelomično utopijski, ali ja vjerujem u budućnost. Ona ovisi o nama samima.

Ako ju želimo vidjeti u boljem svjetlu, treba zasukati rukave. :)

#Zdravlje_iz_vrta

#Rastemo_zajedno

#Pokrenimo_Slavoniju"