Termini za savjetovanje
Autor: Ivan Lutz, 25. 3. 2013.

U okviru provedbe EU projekta “Regionalni centar za biotehnološka istraživanja i razvoj Brodsko-posavske županije” organiziran je edukativni pilot program kao dio budućih usluga Centra. Program se sastoji od teorijskog, praktičnog i savjetodavnog dijela i testira se na pilot skupini od 80-ak sadašnjih i potencijalnih poljoprivrednih proizvođača (uključujući i nezaposlene osobe).

Pilot program pokriva ključna stručna podučja kojima će se Centar baviti nakon osnivanja: agrotehnologiju (s naglaskom na proizvodnju bilja) i razvoj poslovanja u poljoprivredi.

Treneri i predavači dolaze iz različitih insitutcija koje će dugoročno surađivati s Centrom: Srednje škole M. A. Reljkovića (nositelja projekta), Agronomskog fakulteta Zagreb, Poljoprivredne savjetodavne službe i CTR – Razvojne agencije Brodsko-posavske županije.

Pored stjecanja i/ili unaprjeđivanja stručnih znanja i vještina, svim polaznicima će na raspolaganju biti individualno savjetovanje o

• izboru kultura i tehnologijama koje može primijeniti na svom gospodarstvu,
  • tržišnom potencijalu pojedinih kultura,
  • prinosu pojedinih kultura,
  • mogućnostima korištenja bezvirusnog materijala u proizvodnji,
  • uspješnom poslovnom planiranju i razvoju gospodarstva

s osnovnom svrhom profitabilnijeg i konkurentnijeg poslovanja.

Predavači/savjetnici na raspolaganju su svim zainteresiranim poljoprivrednim proizvođačima.

Više o rasporedu rada savjetnika u priloženom PDF - dokumentu ispod

Priloženi dokumenti:
Termini_za_savjetovanje.pdf (340.87 KB)