Ukupno: 660249

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Završeno takmičenje šumara
Autor: Jozo Orlović, 6. 5. 2007.

Dana 3 .5. i  4.5. 2007. održano je državno prvenstvo za učenike srednjih škola šumarskog usmjerenja.
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića bila je domaćin natjecanja, te je za ovu priliku napravila poseban poligon za takmičenje.
Natjecanje je bilo podjeljeno u dvije kategorije : rad motornom pilom i teorijsko-paktično poznavanje gradiva.
Prva nagrada(motorna pila ).........

Prva nagrada(motorna pila ) za rad motornom pilom odlazi u Karlovac a osvojio ju je Dražen Kapučija, dok je nagrada za teorijski dio bila direktan upis na Šumarski fakultet u Zagrebu za prva tri natjecatelja.
Prvo mjesto osvojio je naš Ivan Marjanović - Slavonski Brod
drugi je bio Božidar Hrvoj - Karlovac, dok su treće mjesto djelili Zlatan Šapina - Đurđenovac i Mladen Knežević - Slavonski Brod.

Surganizatori ovoga natjecanja bile su i Hrvatske šume.
Iz razgovora sa sudionicima, bilo je ovo jedno od najbolje organiziranih natjecanje tog tipa u Hrvatskoj, a kako su uređena borilišta svjedoči i domaćinstvo šumarske olimpijade koje se održava u našoj školi 2009.godine .
Recimo još i to da je na natjecanju bilo 15 natjecatelja iz 6 srednjih škola, i koji su se natjecali u 9 različitih disciplina.
Iskrene čestitke pobjednicima i organizatorima na izuzetnom trudu.

Detaljniji  izvještaj sa natjecanja objaviti ćemo naknadno.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]